Розробка Landing Page

Запускаєте інтернет-проект або хочете швидко знайти клієнтів? В такому випадку вам необхідна посадкова сторінка – міні-сайт, мета якого максимально швидко і результативно залучити користувачів. Landing Page працює строго на цільову аудиторію, фокусуючи увагу, інтригуючи, спонукаючи купити. Хочете активізувати продажі? Тоді потрібно зателефонувати нам, замовити Лендінг Пейдж і спостерігати підвищення конверсії і масовий приплив покупців.

В інтернеті всі щось продають. Товари, послуги, обіцянки майбутнього щастя – все, що завгодно. Відвідувач тоне в цьому безмежному потоці інформації, часто не помічаючи речей, які йому дійсно потрібні. Посадкова сторінка створюється для того, щоб захопити блукаючого в мережі користувача, направивши його увагу на вашу послугу, сайт або товар.

Односторінковий сайт завжди розробляється під конкретний продукт – все, що знаходиться на сторінці, покликане показати, наскільки цей продукт чудовий. Ніяких банерів, посилань, дизайнерських вишукувань – тільки лаконічний інтерфейс, продумане розташування конверсійних елементів, грамотно подана інформація. Розробка Landing Page – це мистецтво, засноване на знаннях психології інтернет-користувача. Фахівці веб-студії «Сеоранж» цими знаннями володіють і з радістю використовують їх для вашого блага.

Зайшов, побачив, купив

За таким принципом працює посадкова сторінка. Звичайно, вона не гарантує 100% продажів, але конверсію підвищує значно. Також необхідно взяти до уваги якість односторінкового сайту. Оскільки перед ним стоїть одна єдина мета, то виконувати її він повинен бездоганно. Це означає ретельне опрацювання всіх елементів, відмінний продаючий текст, розуміння потреб аудиторії, на яку це дійство розраховане, і, неодмінно, переконливий заклик до дії – зателефонувати, заповнити форму, купити!

Посадкова сторінка забезпечує:

  • чітке формулювання рекламної пропозиції;
  • спрямованість на цільову аудиторію;
  • швидке завантаження;
  • зручну навігацію;
  • можливість змінювати контент;
  • легкий збір статистики, на основі якої можна скласти клієнтську базу;
  • істотне збільшення конверсії.

Мінімальна конверсія, яку дає Лендінг Пейдж, в кілька разів перевищує аналогічний показник звичайного сайту. Якщо сторінка зроблена на совість і товар хороший, то продажі серйозного рівня не змусять себе чекати.

Як отримати ефективний Landing Page? Замовити його у професіоналів!

Неправильно створений і оформлений однострорінковий сайт не принесе вам бажаного результату. Він просто зависне в мережі, приєднавшись до армії абияк зроблених ресурсів. Щоб сторінка працювала, її потрібно грамотно наповнити – переконати відвідувача, що дана послуга (товар) йому необхідна!

Чекаємо вас в студії Seorange! Обіцяємо чіткі терміни роботи, продуману концепцію вашої посадкової сторінки, професійне її виконання. Вартість Лендінг Пейдж в нашій студії невисока. Скористайтеся всіма перевагами, які може принести вам односторінковий сайт, замовте його прямо зараз!

Ми вас ще не переконали? Тоді ось ще 5 причин замовити landing page саме в нашій студії!