Розробка інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазинівНа сьогоднішній день популярність інтернет-магазинів б’є всі рекорди. Ряди їх власників безперервно ростуть – адже це дуже прибутковий і перспективний бізнес. Ви теж загорілися ідеєю створити інтернет-магазин? Ну тоді генеруйте ідею, обирайте нішу і приходьте до нас. Будемо створювати, запускати і просувати, перетворюючи вас в успішного інтернет-підприємця – профі електронної комерції. Веб-студія «Сеоранж» розробить для вас ефективний інтернет-магазин, стильний і зручний для відвідувачів. Ми робимо магазини, які приносять гроші!

Що таке “Продаючий інтернет-магазин”?

Продаючий інтернет-магазин – це, безперечно, крута річ. Розташований на безмежних просторах всесвітньої мережі, він цілодобово відкритий для відвідувачів і завжди готовий приймати замовлення. Ніч на дворі або ясний день, будні або гучне свято – магазин методично, як годинник, продовжує виконувати свою роботу. Він штампує вам монетки одну за одною – звичайно, за умови, що його створювали продумано і грамотно, і він дійсно може називатися терміном «продаючий».

Розробка інтернет-магазину – завдання комплексного характеру. Тут важливо не тільки зробити гарний дизайн, написати грамотні тексти і наповнити його конкурентоспроможним товаром. Найважливіше – це зробити так, щоб відвідувач, заглянувши до вас, не обмежився переглядом пари-трійки сторінок, а запалився нестримним бажанням щось замовити / купити. А домогтися такого ефекту не так і просто. Для цього важливо розробити сценарій шляхів по сайту і врахувати його в дизайні так, щоб він буквально за руку вів відвідувача до покупки. Саме так ми робимо інтернет-магазини, які реально продають!

Веб-студія Seorange зробить для вас інтернет-магазин під ключ. Це означає:

  • розробку концепції, в якій враховані всі сценарії поведінки клієнта на сайті;
  • веб-дизайн, який представляє собою тонкий баланс зовнішньої привабливості та інших факторів юзабіліті, мета якого – максимально висока конверсія. Дизайнер працює в зв’язці з маркетологом – у всіх наших проектах ми використовуємо цей підхід. Кожен крок, кожна можлива дія клієнта прораховується і враховується. Наша мета зробити так, щоб клієнту взагалі не захотілося залишати затишні стіни вашого електронного магазину;
  • написання якісного контенту для цільових сторінок – ці тексти не тільки допомагають продавати, але і сприяють просуванню;
  • обробку фото продукції. Кожна картинка отримає апетитний вигляд. Неважливо, чим ви торгуєте – біжутерією або запчастинами для сільгосптехніки;
  • внесення товарів на сайт.

Створення інтернет-магазинів здійснюється на популярній системі управління OpenCart

Якщо ви бажаєте замовити інтернет-магазин з подальшим просуванням, то його SEO-оптимізація буде запропонована вам зі знижкою 50%. Ми також можемо запропонувати свої послуги по організації різних акцій, активних продажів, повернень покупців і підвищення конверсії за допомогою додаткових ефективних інструментів, своєчасного поліпшення юзабіліті і організації поштових розсилок (Direct Mail).

Створення інтернет-магазину – це завжди симбіоз професійного підходу, креативу і злагоджених зусиль цілої команди фахівців. Зважилися підкорити води електронної комерції? Ми допоможемо вам стати капітаном найуспішнішого корабля!

Продаючий інтернет-магазин – це дуже прибутковий і перспективний бізнес. Створити інтернет-магазин, який відповідає всім сучасним тенденціям, допоможуть фахівці Seorange.

Відправити запит