Для успіху будь-якого сайту дуже важливий його контент. І контент не простий, а інформативний, ємний, читабельний і (в сьогоденних реаліях це важливо) привабливий з точки зору пошукової системи. Іншими словами, потрібен якісний копірайтинг, який працює за принципом: «Ти мене прочитав – я тебе переконав». Наша веб-студія«Seorange саме таке текстове наповнення вам і пропонує. Ми створюємо ефективний копірайтинг – такий, якому під силу зробити вагомий внесок у розвиток і процвітання вашого сайту.

Що таке професійний копірайтинг?

Це такий текст, читач якого не тоне у величезній кількості води, не продирається через завали моторошних зворотів і виразів, які не вишукує з лупою потрібну інформацію. Спеціаліст пише у справі, але при цьому гладко, логічно і красиво. І тематика тексту не важлива – хороша студія копірайтингу без проблем підготує для вас будь-який текст – хоч про властивості вуглеводів, ремонт карбюратора, брюки-галіфе або про видатні переваги сучасних ПВХ-човнів.

Кожен матеріал має свою специфіку. Найважливішим традиційно вважається текст на головну сторінку сайту. Якщо дизайн – обличчя ресурсу, то текст – це вираз та міміка цього обличчя. Якщо він буде нудним, непоказним або незрозумілим, відвідувач його не читатиме. І враження у нього про вашу компанію складеться відповідне.

Веб-студія Seorange підготує для вас тексти:

  • якісні;
  • унікальні;
  • цікаві;
  • приємні до читання тексти для сайту.

В першу чергу, ми пишемо для людей! Але і про всевидюче око пошукових роботів не забуваємо. Адже будь-яка стаття – це прекрасна основа для просування, і написання текстів для сайту має служити спільній меті – популяризувати та залучати користувачів на ваш ресурс!

Хочете замовити текст для сайту? Таке завдання нам до душі! Ми грамотно подамо всі переваги, покажемо ваші товари з найкращої сторони, зацікавимо відвідувача до такої міри, що він захоче купити. І купить, можете не сумніватися!

Seorange надає професійні послуги копірайтингу. Ми можемо підготувати для вас унікальний текст для сайту: інформаційний матеріал, описи товарів, інструкції, класну рекламну статтю, контент для просування і багато іншого. Звертайтеся! Наші копірайтери завжди готові приступити до реалізації ваших завдань!

Вартість SEO-текстів

Ціна SEO-копірайтингу:

Послуга
Ціна
Копірайтинг загальнотематичних текстів
80,00 грн / 1 тис. симв.
Копірайтинг медичних текстів (окремий автор з мед. освітою)
120,00 грн / 1 тис. симв.
Копірайтинг текстів авто-тематики (окремий автор-автомобіліст)
120,00 грн / 1 тис. симв.
Копірайтинг технічних текстів (окремий автор з технічною освітою)
140,00 грн / 1 тис. симв.
Підбір пошукових фраз для оптимізації
див. ст. SEO-копірайтинг
Підбір зображень для оформлення текстів
5,00 грн / фото
Викуп зображень для оформлення текстів зі стоків
40,00 грн / фото
Публікація тексту на сайт з оформленням
30,00 грн / текст

Як замовити копірайтинг

Для оформлення замовлення на написання текстів потрібно заповнити бриф (ми відправимо його вам по електронній пошті) або ж надіслати нам своє письмове технічне завдання по e-mail: office@seorange.com.ua

Відправити запит