НАШІ ПОСЛУГИ

  СТВОРЕННЯ САЙТІВ

  Розробка інтернет-магазинів, корпоративних сайтів і Landing Page з підвищеною конверсією.

  КОНТЕНТ ДЛЯ САЙТУ

  SEO-копірайтинг унікальних текстів для вашого сайту, наповнення інтернет-магазину товарами.

  АНАЛІЗ САЙТУ

  Комплексний, технічний і SEO-аналіз, аудит юзабіліті, аналіз конкуренції сайту.

  WEB-МАРКЕТИНГ

  Розробка маркетингової стратегії, контекстна реклама, SMM і SMO, E-mail маркетинг.

  РОЗКРУТКА САЙТУ

  Внутрішня оптимізація сайту під пошукові системи, просування сайту в ТОП видачі.

  ДИЗАЙН

  Дизайн сайту з урахуванням UI/UX, предметна фотозйомка, обробка фотографій для сайтів.

  Коротко про нас

  Веб-студiя SEORANGE

  Ми - web-студія Seorange, заснована в 2007 році. Сьогодні в нашій команді 21 співробітник. Наш колектив постійно поповнюється досвідченими і талановитими фахівцями. Ми постійно вдосконалюємо свої знання і вміння. Кожен з нас знає всі нюанси роботи сайту. При цьому ми єдиний механізм, який працює на якісний результат!

  Ми робимо якісні сайти під ключ, а також надаємо окремі послуги: розробка концепції та дизайн сайтів, верстка і web-програмування, копірайтинг, контент-менеджмент, SEO, здатні приносити реальні гроші! Наша основна мета - не просто створити web-сайт, а дати замовнику ефективний інструмент, який збільшить його прибуток.

  На кожному етапі розробки сайту ми враховуємо всі фактори, що впливають на продажу товарів або послуг. Ми розробляємо концепцію, дизайн і контент з урахуванням всіх вимог цільової аудиторії і SEO. Це дозволяє нам легко просувати сайти в пошукових системах, збільшуючи кількість відвідувачів. Ми знаємо, як робити сайти з високою часткою конверсії.

  ПОРТФОЛІО

  Деякі з наших робіт. Подивіться, що нового ми створили!
  Uamet
  Uamet
  Интернет-магазин бытовой химии и натуральной косметики
  CiaoPizza
  CiaoPizza
  Сайт пиццерии с онлайн-заказом
  Royal-Kid
  Royal-Kid
  Редизайн интернет-магазина детских колясок

  ВІДГУКИ

  Всі відгуки наших клієнтів реальні. Ось, що вони пишуть про нас!

  Замовити консультацію


  ОСТАННІ СТАТТІ

  • Обзор сервиса PRNEWS.IO – платформа для размещения PR-материалов

   В любом бизнесе важно, чтобы компания была на слуху. И чем чаще, тем лучше. Сегодня, добиться этого эффекта можно обратившись к сервису PRNEWS.IO, который поможет отправить новость в СМИ. В статье рассмотрим все возможности сервиса, а также алгоритм получения публикации в СМИ.

   Читати далі

   Як просунути новий сайт за допомогою маркетингу

   Комплексний інтернет-маркетинг включає в себе набір рішень, що підходять для різного бізнесу. При цьому використовуються інструменти, які дозволяють просувати проекти в залежності від обраної тематики. Максимальний рівень ефективності буде досягнутий, коли мета і ресурси для досягнення цілі зрозумілі спочатку. Інструменти дозволяють виконати певні дії, спрямовані на збільшення відвідуваності сторінок, покупок або зниження витрат на рекламу….

   Читати далі

   Биржа ссылок или что-то большее?

   Продвижение статьями было и остается отличным решением для продвижения сайтов. Давайте рассмотрим сервис, который позволяет работать с буржнетом и продвигаться под Google.

   Читати далі
  • seo

   Сайт без SEO выкинутые на ветер деньги

   (Русский) Это еще почему? Ведь столько времени и усилий вложено в сайт, предложения очень привлекательны, все прекрасно продумано… и где клиенты?

   Читати далі
   Закон про мову - нужно ли переводить сайт

   «Закон про мову» – чи потрібно перекладати сайт на українську мову?

   25 квітня 2019 року Верховна Рада України у другому читанні прийняла «Закон про мову», який офіційно називається «Закон України Про забезпечення функціонування української мови як державної». Даний Закон викликав масу питань серед веб-майстрів і власників сайтів. Що означає «Закон про мову», чи потрібна українська мова на сайті і в які терміни робити переклад. Отже, роз’яснюємо…

   Читати далі
   Бонусные баллы Opencart

   Бонусні бали OpenCart: як налаштувати і використовувати

   (Русский) В OpenCart бонусные баллы – функционал далеко не новый, но знают о нем далеко не все. Но система настолько запутана, что даже у тех, кто уже знает про бонусы в OpenCart, возникает масса проблем и вопросов с их использованием. В этой статье мы расскажем о том, что такое бонусные баллы в Опенкарт и что они дают, как внедрить бонусную систему в интернет-магазине, ответим на самые популярные вопросы и предложим готовые решения проблем, а также расскажем, как потратить бонусы Opencart.

   Читати далі
  • Как защитить интернет-магазин от мошенников

   Як захистити свій інтернет-магазин від клієнтів-шахраїв

   Часто в мережі можна побачити скарги на інтернет-магазини, мовляв, вони обманюють, надсилаючи неякісний товар і стягують більш високу плату, в порівнянні з вказаною в каталозі. А також – десятки порад, як не стати їх жертвою. Про шахрайство з боку покупців щодо інтернет-магазинів інформації дуже мало, але обмани теж мають місце і останнім часом спостерігаються в…

   Читати далі
   Плюсы и минусы шаблонных сайтов

   Шаблонні сайти: плюси і мінуси

   Напевно вам доводилося чути, про шаблонні сайти. І якщо одні користувачі до них відносяться нормально, то інші часто бувають в подиві: “Створення сайту за шаблоном? Як це? Невже у мене буде такий же сайт, який є у інших?” Таке упереджене, а часом і негативну думку у людей викликає саме слово «шаблон», що означає зразок, який використовують для виготовлення однакових виробів.

   Чи справді такі погані типові сайти? Давайте розбиратися.

   Читати далі
   Интервью с Сергеем Трубадуром

   Сергей Трубадур: интервью о продающем копирайтинге и личном опыте

   Знакомьтесь: У нас в гостях – Сергей Трубадур. Основатель и директор Агентства веб-копирайтинга, Школы продающих текстов, копирайтер-маркетолог и автор 8 методик по копирайтингу. Сергей рассказал нам о том, как появилось Агентство веб-копирайтинга и насколько важно заполнять «бриф», чтобы получить настоящий продающий текст.

   Читати далі
  • Черная пятница баннер

   Black Friday в Seorange: знижка -25%!

   Чорна п’ятниця Знижка -25% на всі послуги! Зробіть замовлення web-послуги 25.11.2016, отримайте знижку і прекрасний настрій!

   Читати далі