НАШІ ПОСЛУГИ

  РОЗРОБКА САЙТIВ

  Розробка інтернет-магазинів, корпоративних сайтів і Landing Page з підвищеною конверсією.

  КОНТЕНТ ДЛЯ САЙТУ

  SEO-копірайтинг унікальних текстів для вашого сайту, наповнення інтернет-магазину товарами.

  АНАЛІЗ САЙТУ

  Комплексний, технічний і SEO-аналіз, аудит юзабіліті, аналіз конкуренції сайту.

  WEB-МАРКЕТИНГ

  Розробка маркетингової стратегії, контекстна реклама, SMM і SMO, E-mail маркетинг.

  РОЗКРУТКА САЙТУ

  Внутрішня оптимізація сайту під пошукові системи, просування сайту в ТОП видачі.

  ДИЗАЙН

  Дизайн сайту з урахуванням UI/UX, предметна фотозйомка, обробка фотографій для сайтів.

  Коротко про нас

  Веб-студiя SEORANGE

  Ми - web-студія Seorange, заснована в 2007 році. Сьогодні в нашій команді 21 співробітник. Наш колектив постійно поповнюється досвідченими і талановитими фахівцями. Ми постійно вдосконалюємо свої знання і вміння. Кожен з нас знає всі нюанси роботи сайту. При цьому ми єдиний механізм, який працює на якісний результат!

  Ми робимо якісні сайти під ключ, а також надаємо окремі послуги: розробка концепції та дизайн сайтів, верстка і web-програмування, копірайтинг, контент-менеджмент, SEO, здатні приносити реальні гроші! Наша основна мета - не просто створити web-сайт, а дати замовнику ефективний інструмент, який збільшить його прибуток.

  На кожному етапі розробки сайту ми враховуємо всі фактори, що впливають на продажу товарів або послуг. Ми розробляємо концепцію, дизайн і контент з урахуванням всіх вимог цільової аудиторії і SEO. Це дозволяє нам легко просувати сайти в пошукових системах, збільшуючи кількість відвідувачів. Ми знаємо, як робити сайти з високою часткою конверсії.

  ПОРТФОЛIО

  Деякі з наших робіт. Подивіться, що нового ми створили!
  Uamet
  Uamet
  Інтернет-магазин побутової хімії та натуральної косметики
  CiaoPizza
  CiaoPizza
  Сайт піцерії з онлайн-замовленням
  Royal-Kid
  Royal-Kid
  Редизайн інтернет-магазину дитячих колясок

  Відгуки

  Всі відгуки наших клієнтів реальні. Ось, що вони пишуть про нас!

  Замовити консультацію


  ОСТАННІ ЗАПИСИ БЛОГУ

  • Закон про мову - нужно ли переводить сайт

   «Закон про мову» – чи потрібно перекладати сайт на українську мову?

   25 квітня 2019 року Верховна Рада України у другому читанні прийняла «Закон про мову», який офіційно називається «Закон України Про забезпечення функціонування української мови як державної». Даний Закон викликав масу питань серед веб-майстрів і власників сайтів. Що означає «Закон про мову», чи потрібна українська мова на сайті і в які терміни робити переклад. Отже, роз’яснюємо…

   Читати далі
   Бонусные баллы Opencart

   Бонусні бали OpenCart: як налаштувати і використовувати

   (Русский) В OpenCart бонусные баллы – функционал далеко не новый, но знают о нем далеко не все. Но система настолько запутана, что даже у тех, кто уже знает про бонусы в OpenCart, возникает масса проблем и вопросов с их использованием. В этой статье мы расскажем о том, что такое бонусные баллы в Опенкарт и что они дают, как внедрить бонусную систему в интернет-магазине, ответим на самые популярные вопросы и предложим готовые решения проблем, а также расскажем, как потратить бонусы Opencart.

   Читати далі
   Как защитить интернет-магазин от мошенников

   Як захистити свій інтернет-магазин від клієнтів-шахраїв

   Часто в мережі можна побачити скарги на інтернет-магазини, мовляв, вони обманюють, надсилаючи неякісний товар і стягують більш високу плату, в порівнянні з вказаною в каталозі. А також – десятки порад, як не стати їх жертвою. Про шахрайство з боку покупців щодо інтернет-магазинів інформації дуже мало, але обмани теж мають місце і останнім часом спостерігаються в…

   Читати далі
  • Плюсы и минусы шаблонных сайтов

   Шаблонні сайти: плюси і мінуси

   Напевно вам доводилося чути, про шаблонні сайти. І якщо одні користувачі до них відносяться нормально, то інші часто бувають в подиві: “Створення сайту за шаблоном? Як це? Невже у мене буде такий же сайт, який є у інших?” Таке упереджене, а часом і негативну думку у людей викликає саме слово «шаблон», що означає зразок, який використовують для виготовлення однакових виробів.

   Чи справді такі погані типові сайти? Давайте розбиратися.

   Читати далі
   Интервью с Сергеем Трубадуром

   Сергей Трубадур: интервью о продающем копирайтинге и личном опыте

   Знакомьтесь: У нас в гостях – Сергей Трубадур. Основатель и директор Агентства веб-копирайтинга, Школы продающих текстов, копирайтер-маркетолог и автор 8 методик по копирайтингу. Сергей рассказал нам о том, как появилось Агентство веб-копирайтинга и насколько важно заполнять «бриф», чтобы получить настоящий продающий текст.

   Читати далі
   Черная пятница баннер

   Black Friday в Seorange: знижка -25%!

   Чорна п’ятниця Знижка -25% на всі послуги! Зробіть замовлення web-послуги 25.11.2016, отримайте знижку і прекрасний настрій!

   Читати далі
  • Скидки на услуги web-студии

   Знижка -20% в честь дня народження SEORANGE!

   А у нас сьогодні день народження! Подарунки приємно не тільки отримувати, але й дарувати! З цього приводу ми даруємо знижки -20% на всі наші послуги!

   Читати далі
   seorange-akcii

   Літні знижки від Seorange

   Сонце, літо, гарний настрій! Настрій дарувати літні знижки на web-послуги! -20% На розробку інтернет-магазину! -25% На аудит сайту! -10% На SEO! З 1 по 15 серпня Seorange дарує знижки! -20% на розробку інтернет-магазину! Замовте розробку в період дії акції і отримайте повнофункціональний сучасний інтернет-магазин всього за 7500 6000 грн! Детальніше… -25% на аудит сайту! Всього…

   Читати далі
   Как писать заголовки

   Як створити хороший заголовок?

   Яскравий заголовок тексту – це ключ до успіху статті. Вдалося зробити його таким, що чипляє, і відвідувач затримається на якийсь час, почне читати матеріал. Не вдалося – сторінка буде закрита. Отже, якими правилами керуватися при створенні заголовків?ии заголовков? 1. Викликаємо інтерес – задаємо питання Людина – істота цікава, іноді навіть занадто. Наявність питання в заголовку…

   Читати далі
  • -30-audit

   Знижка -30% на аудит сайту

   З 11 по 20 травня діє знижка -30% на всі види аудиту сайту! Якщо ви готові відповісти “Так” хоча б на одне з цих питань: Сайт не виходить в ТОП? Відвідувачі йдуть, не купивши? Виявляєте помилки? Сайт не приносить прибуток? Значить, на вашому сайті є проблеми, і ми готові їх виявити! Замовте аудит сайту від…

   Читати далі