SEO-копірайтингПошукові роботи, ці загадкові і невтомні істоти, готуються нанести візит на ваш сайт. Потрібно зустріти їх «хлібом-сіллю». Що подамо пошуковику «на перше»? Грамотний і оптимізований під його запити контент. SEO-копірайтинг, підготовлений за всіма правилами, написаний з урахуванням останніх змін в пошуковому алгоритмі і, при цьому, призначений в першу чергу для людей. Не кожен копірайтер має навички так органічно вписати ключові слова, що читачеві вони не будуть кидатися в очі і діяти на нерви. А фахівці веб-студії «Seorange» це вміють.

Переваги SEO-копірайтингу в студії Seorange

SEO-копірайт стає все популярнішим з кожним днем. Конкуренція у всесвітній мережі зростає, компанії відчайдушно виборюють перші місця у пошуковій системі, а вийти на топові позиції без грамотного контенту неможливо. Недостатньо просто написати хороший і унікальний текст і вставити в нього ключові фрази. Роботів такою «стравою» не улестиш. Потрібно знати, як і куди ці ключові фрази вставити, щоб пошуковий робот, заглянувши до вас, залишився дуже задоволений побаченим.

Ми займаємося просуванням сайтів – давно і близько “знайомі” з пошуковими роботами, знаємо їх «примхи» і принципи роботи. Глибокі пізнання в даній сфері дозволяють нам створювати дійсно ефективні статті. У нашу «спадщину» входить понад 4 000 текстів, вони подобаються читачам і високо оцінені пошуковими системами, що дозволяє ресурсам, для яких вони були написані, стабільно перебувати в ТОПі.

Вартість SEO-текстів

Ціна SEO-копірайтингу:

Послуга
Ціна
SEO-копірайтинг тексту на головну сторінку сайту
150,00 грн / 1 тис. симв.
SEO-копірайтинг текста “Про компанію”
150,00 грн / 1 тис. симв.
SEO-копірайтинг загальнотематичних текстів
100,00 грн / 1 тис. симв.
SEO-копірайтинг технічних текстів
130,00 грн / 1 тис. симв.
Підбір пошукових фраз для оптимізації
30,00 грн / фрази на 1 текст
Підбір зображень для оформлення текстів
5,00 грн / фото
Викуп зображень для оформлення текстів зі стоків
40,00 грн / фото
Публікація тексту на сайт з оформленням
30,00 грн / текст

Як замовити SEO-копірайтинг

Ви хочете замовити SEO-копірайтинг, але не знаєте, з якого боку підійти до підбору ключових фраз? І з цим ми вам допоможемо. Ефективне семантичне ядро, складене на основі аналізу більше п’яти показників статистики, покликане задіяти тільки рентабельні продають запити – величезна перевага веб-студії «Seorange».

Успішно просувати можна все: і товари, і послуги, і знання. Ми легко пишемо в різних стилях, створюючи якісні матеріали будь-якої спрямованості. У нас професійний SEO-копірайтинг, вартість якого складається з досвіду і кваліфікації наших фахівців. Шукаєте, де замовити якісні статті? Звертайтеся до нас! І відвідувачі вашого сайту, і роботи, що заглянули до вас «на вогник», будуть задоволені!

Відправити запит