РерайтингУ наш час різні ресурси ведуть жорстку боротьбу за інформацію. Усім потрібен унікальний контент, який не має аналогів, цікавий і змістовний. Ви роздобули відповідний вам текст, але він, на жаль, багато в чому збігається з матеріалами, розміщеними на сайтах конкурентів? Надсилайте його нам, ми над ним почаклуємо. Рерайтинг, який веб-студія Seorange пропонує вам, допоможе унікалізувати будь-який контент. Ніхто і ніколи не дізнається, де було узяте джерело.

Глибокий рерайтинг текстів в Seorange – повне занурення в тему

Ви прийшли до нас, тому що ми вміємо писати хороші тексти. А рерайт – глибокий і якісний – це не просто перестановка слів місцями або підбір відповідних синонімів. Це новий текст, написаний своїми словами, з розумінням тематики, структурований і логічний.

Як робиться глибокий рерайтинг? Береться текст-джерело (два-три, іноді десяток – залежить від тематики), вивчається і потім зміст тексту викладається іншими словами з повним збереженням сенсу. На виході виходить стаття, яку неможливо запідозрити в схожості з вихідним матеріалом. Так, виключення бувають – в основному вони стосуються технічних текстів, в яких, при всьому бажанні, неможливо замінити тематичні терміни, технічні параметри або характеристики. Такі випадки в обов’язковому порядку обговорюються з клієнтом.

Чому для будь-якого сайту настільки важливий унікальний контент? Тому що пошукові роботи, навідавшись до вас «на вогник» можуть засмутитися, побачивши там «запозичений» у сусіднього сайту текст. І прикрість його буде настільки велика, що ваш ресурс відразу ж опуститься вниз в пошуковій видачі. Плагіат –
це гра не за правилами пошукових систем. Вони перестають “поважати” такі сайти і, отже, не рекомендуватимуть їх своїм користувачам.

SEO-рерайтинг – готуємо частування для пошукових систем

Якість, оригінальність, інформативність – такі основні характеристики, з якими ми беремося рерайтити ваш матеріал. Ми можемо просто переписати статтю, можемо органічно вписати в неї пошукові фрази, щоб текст став не просто унікальним, а ще й корисним для читача та пошукових роботів.

SEO-рерайтинг дуже затребувана послуга в мережі. Інформації багато, і іноді немає сенсу винаходити велосипед. Беремо наявний матеріал, здійснюємо підбір ключових фраз, пишемо. Вельми простий логічний ланцюжок, але працює віна ще й як!

Вартість рерайтингу

Рерайтинг ціна

 ПослугаЦіна
Рерайтинг стандартних текстів для сайтів (Опис категорії, товару, статті)
70,00 грн / 1 тис. симв.
Рерайтинг спеціалізованих та технічних текстів (Інструкції, насичені термінологією тексти, технічні характеристики товарів)90,00 грн / 1 тис. симв.
SEO-рерайтинг
90,00 грн / 1 тис. симв.
Пошук джерел для рерайту
20,00 грн
Підбір ключових фраз для оптимізації30,00 грн / фрази на 1 текст
Підбір зображень для оформлення тексту5,00 грн / фото
Викуп зображень для оформлення зі стоків40,00 грн / фото
Публікація тексту на сайт з оформленням
30,00 грн / текст

Для детального розрахунку індивідуально Вашого завдання заповніть бриф (кнопка вверху сторінки) і потім натисніть “Відправити”. Ми отримаємо заповнений бриф, прорахуємо бюджет завдання і повідомимо вартість робіт.

У вас немає на руках вихідної інформації? Не проблема, ми самі її знайдемо! Також за окрему плату ми готові підібрати тематичні ілюстрації для оформлення тексту. Ми цінуємо якість, тому пропонуємо комплексні послуги з рерайтингу. Зацікавилися? Телефонуйте!

Відправити запит