Наповнення сайту контентомНаповнення сайту – це завдання для захопленого ентузіаста, що володіє вражаючою старанністю. Ви здатні монотонно вносити, редагувати, перевіряти, знову редагувати (процес прямує до нескінченності) товари на сайті? А в штаті веб-студії «Seorange» такі людина є. У нас навіть кілька людей можуть похвалитися подібними навичками, що дає нам можливість надавати різноманітні послуги з наповнення сайту. Вам потрібно внести товари, тексти, підібрати до них ілюстрації? Приходьте до нас! Зробимо все швидко і професійно!

Наповнення сайту товарами

Товар в інтернет-магазинах знаходиться в стані постійної міграції. Щось розкуповується і зникає, на його місці потрібно розміщувати нову продукцію. Чим популярніший ресурс, чим ширше його асортимент, тим частіше виникає потреба повертатися до теми наповнення каталогу інтернет-магазину. Актуальна подібна послуга і після розпродажів, під час зміни сезонних колекцій, при розширенні номенклатури товару.

Часто позиції, які очікують додавання, шикуються в довгу чергу, хвіст якої зникає десь в глибинах вашого ПК, і здається, що до кінця цієї черги ніколи не дістатися. А час не терпить – товар потрібно продати. Не потрібно впадати у відчай! Замовте наповнення інтернет-магазину товарами в веб-студії «Seorange», і вся нудьгуюча в очікуванні номенклатура оперативно з’явиться на сторінках вашого ресурсу.

Наповнення інтернет-магазину буває різним. Можна просто внести товари, можна написати для них опис («смачні» і викликають невгамовне бажання купити), можна паралельно обробити фото товарів, надавши їм більш привабливий вигляд. Логічно, вартість наповнення інтернет-магазину безпосередньо залежить від обсягу роботи, затрат часу на виконання і наявності супутніх послуг.

Скільки товарів в день ми можемо вносити?

В середньому один контент-менеджер вносить в день від 25 до 70 товарів в залежності від наявності інформації, системи управління сайтом, кількості мов, характеристик, опцій і фото. У нашому штаті працює кілька досвідчених контент-менеджерів. Скільки буде задіяно людей в конкретно Вашому проекті залежить від терміновості завдання і зайнятості наших співробітників на момент старту роботи.

Наповнення сайту контентом

Наші копірайтери – це такий народ, який хлібом не годуй, а дай написати щось нове і цікаве. При такому підході, наповнення сайту текстом автоматично перетворюється в одну з наших найулюбленіших послуг. Так приємно отримати чистенький, щойно народжений сайт і дбайливо наповнити його цікавим і корисним текстом. Наповнення сайту статтями – це вже не монотонний процес. Тут можна дати волю фантазії, в інтересах замовника створивши абсолютно унікальний продукт. SEO-копірайтинг – один з ключових напрямків діяльності нашої студії. Тексти будуть грамотно відформатовані, з перелінковкою, за додаткову плату можна оформити їх тематичними зображеннями. Ваш сайт оживе і почне впевнено  підкорювати простори Всесвітньої мережі.

Ми можемо запропонувати і наповнення інтернет-магазину контентом. У це поняття входить не тільки опис товарів, а й створення текстів до розділів, статей і рекомендацій, будь-який інший корисної інформації. Тематика вашого ресурсу значення не має – ми можемо написати тексти, які продають будь-яку продукцію, окрім заборонених до вільного продажу товарів.

Скільки коштує наповнення сайту контентом?

Вартість внесення товарів на сайт стартує від 6 грн за товар, але остаточно розраховується індивідуально і залежить від:

  • CMS (системи управління контентом), на якій розроблено ваш сайт.
  • Наявності інформації (або необхідності пошуку).
  • Кількості полів для заповнення в адмінки вашого сайту.
  • Додаткових даних (опцій, атрибутів / характеристик, додаткових фото).

Ви можете розрахувати вартість роботи в онлайн-калькуляторі на нашому сайті (кнопка вгорі сторінки), або звернутися до нашого менеджера за телефоном чи надіславши запит через форму нижче.

Послуги по наповненню сайту від веб-студії «Seorange» – це висока швидкість роботи, уважність до дрібниць і прагнення врахувати всі побажання клієнта. Якщо ви бажаєте, щоб все було зроблено в обумовлений термін, максимально якісно, з урахуванням SEO та інтересів вашої цільової аудиторії, вам потрібно замовити наповнення сайту саме у веб-студії «Seorange»!

Відправити запит