Контекстна реклама

Хочете, щоб про існування вашого інтернет-магазину або сайту в стислі терміни дізналася широка аудиторія потенційних клієнтів? І не просто дізналася, а дружними рядами кинулася купувати ваші товари, замовляти послуги або переймати безцінний досвід? Тоді вам реклама потрібна. Але не звичайна – та, яка вискакує на кожному кроці, нервуючи всіх інтернет-користувачів, а корисна, цільова і результативна. Іншими словами, вам необхідна ефективна контекстна реклама, і веб-студія «Seorange» готова вам її запропонувати!

Seorange – сертифікований партнер Google и Яндекс с 2012 года

google-partners-ads-analytics-logos

Значок Google Partner

Значок є підтвердженням того, що у фахівців нашої компанії високий рівень знань і навичок роботи в системі Google Ads та що доходи наших клієнтів ростуть, завдяки контекстній рекламі.

Сертифікований партнер Google Analytics

Сертифікати свідчать про те, що наші фахівці пройшли навчання, склали іспити і підтвердили свій рівень знань і навичок, необхідних для роботи в системі аналітики Google Analytics та Google Ads.

Сертифікований партнер Google Ads

Сертифікати свідчать про те, що фахівці Seorange в обов’язковому порядку здають іспит на рівень знань і навичок роботи з контекстною рекламою Google Ads та мобільною рекламою Google.

Контекстна реклама в інтернеті – ми знаємо, як змусити її працювати!

Різних оголошень в мережі тьма. І більшість з них абсолютно марні. Нав’язливі, всюдисущі рекламні блоки так натерли очі людям, що вони болісно кривляться при одному їх вигляді і швиденько закривають сторінку. Що ж робити власникам сайтів, як донести інформацію про себе / свій сайт до користувача? Потрібно рекламуватися, але робити це витончено та з розумом. Забудьте про старі методи! До ваших послуг фахівець з контекстної реклами, який знає, як розробити ефективне оголошення, наповнити його потрібними пошуковими фразами і розмістити там, де воно гарантовано буде приносити результат!

Налаштована за всіма правилами контекстна реклама для сайту – це найдієвіший спосіб привернути до вашого ресурсу цілий потік відвідувачів. Такі оголошення (це може бути і простий текстовий блок, і банер) показуються виключно цільовій аудиторії – тобто тим людям, які зацікавлені в даному товарі / послугах і шукають місце, де їх можна замовити / придбати.

Контекстна реклама, дуже до речі виникає при введенні певного пошукового запиту, – це шанс, нарешті, відшукати бажаний товар. І якщо цей «шанс» правильно оформлений і візуально приємний, практично будь-яка людина з радістю клікне на нього!

Контекстна реклама від Seorange – переваги!

Щоб оголошення не просто існувало десь в мережі, а приносило вам клієнтів і, відповідно, дохід, над його створенням потрібно як слід попрацювати. У стінах нашої веб-студії працюють досвідчені сертифіковані PPC-спеціалісти і народжується на світ по-справжньому ефективна контекстна реклама!

Замовити контекстну рекламу в Seorange означає отримати:

  • дослідження конкурентів і виявлення конкурентних переваг;
  • ретельний підбір і аналіз цільових продають пошукових запитів;
  • грамотне складання оголошень, які привертають увагу і провокують перейти на сайт;
  • якісний ремаркетинг, який дозволить оголошенню “наздоганяти” відвідувачів сайту, але без нав’язливості;
  • щоденний контроль рекламної компанії, аналіз статистик;
  • роботу з мінус-словами для зниження витрат і оптимізації бюджету;
  • підвищення якості посадкових сторінок для зниження ставок – нас цікавить тільки максимальний можливий ефект!
  • оперативну реакцію і внесення змін в зв’язку з закінченням товару на складі, акцією або зміною цін;
  • своєчасне нагадування про необхідність поповнити бюджет не дозволить рекламу “простоювати”;
  • знижку 5% на будь-які інші послуги компанії Seorange після закінчення 1-го місяця співробітництва і 10% після 3-х місяців співробітництва.

У сучасному віртуальному світі є тільки один вірний спосіб швидко заявити про себе – це контекстна реклама. Ціна цих послуг невисока (в порівнянні з іншими видами реклами). Хочете отримати грамотно розроблену і ефективну рекламну компанію, а разом з нею покупців, продажі та прибуток? Звертайтеся в веб-студію Seorange!

Відправити запит