Розробка корпоративного сайту

Корпоративний сайт – це не просто представництво компанії в інтернеті. Це ціла країна, яка функціонує у всесвітній мережі, поширює інформацію про вас і приносить вам гроші. Щоб такий гігант справно виконував всі свої функції, при його створенні потрібно передбачити багато нюансів. І завдання це виключно для досвідченого та умілого фахівця. Не будемо ходити навколо – відразу порадимо вам замовити корпоративний сайт в веб-студії Seorange. Ми знаємо і вміємо створювати грамотно структуровані, красиві та зручні корпоративні сайти!

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • ретельну розробку концепції ресурсу, засновану на специфіці діяльності, аналізі цільової аудиторії та бажаному маркетинговому ефекті;
  • індивідуальний (ніяких шаблонів!) сучасний дизайн, в якому враховані юзабіліті і очікування потенційних відвідувачів;
  • зручну систему управління, в якій з самого початку закладені всі необхідні опції для оптимізації електронного майданчика, його просування і подальшого розвитку;
  • створення корпоративного сайту також передбачає можливість впровадження додаткового функціоналу за бажанням замовника – можна зробити галерею, форму зворотнього зв’язку і т.п.

Також наша веб-студія пропонує корпоративний сайт «під ключ». Іншими словами, ви отримаєте вже повністю готовий до запуску ресурс – наповнений контентом та оптимізований під SEO.

Розробка корпоративного сайту в обов’язковому порядку починається з маркетингових досліджень. Щоб ресурс не просто був присутній в мережі, а регулярно залучав до вас нових клієнтів, вже на етапі програмування всі майбутні аспекти просування повинні бути враховані.

На сторінках буде представлена інформація про компанію, її послуги і товари, прайс-лист, файл презентації, контактні дані та інші матеріали, які можуть зацікавити і спонукати клієнта довше затриматися у вас в гостях. Це можуть бути новини компанії, бібліотека з корисними порадами, інструкції і т.д. Корпоративний сайт повинен приносити дохід – і наше (з вами) завдання розробити і втілити для нього саму грамотну концепцію.

Творчий потенціал і професійні знання співробітників «Сеоранж» до ваших послуг. Ми знаємо, як створити корпоративний сайт, який зможе найкращим чином представляти вашу компанію в інтернеті.

Створення корпоративного сайту в студії Seorange – це запорука залучення нових клієнтів до Вашого бізнесу. Замовити корпоративний сайт можна за тел .: (066) 264-60-30

Відправити запит