Разработка сайтов

Розробка сайтів

ПРОФЕСІЙНА РОЗРОБКА ПРИБУТКОВИХ САЙТІВ

Інтернет-магазини, корпоративні сайти і Landing Page з підвищеною конверсією від 3500 грн та від 5 днів!

Розробка сайтів

Розробка інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазинів з підвищеною конверсією.

Корпоративний сайт

Розробка корпоративного сайту для залучення клієнтів і партнерів.

Розробка Landing Page

Розробка Landing Page з продає структурою і високою конверсією.

Розробка сайту-візитки

Створення сайту візитки для представлення ваших послуг в мережі Інтернет

Розробка сайту в Seorange

Розробка web-сайту в Сеоранж – це ціла система послуг від ідеї до просування в ТОП10. Будь це сайт-візитка, корпоративний сайт або інтернет-магазин, він повинен працювати і приносити доходи. І на кожному етапі створення веб-сайту «під ключ» ми враховуємо безліч факторів, що впливають згодом на зріст ваших прибутків.

Створення ефективних сайтів вимагає крайньої уваги до всіх деталей. Вже на етапі розробки концепції і дизайн сайту беруться до уваги всі вимоги вашого бізнесу, SEO, а найголовніше – цільових відвідувачів. Такий підхід зводить до мінімуму потребу в подальших правках і ви отримуєте готовий якісний сайт, зручний для ваших потенційних клієнтів.

Розробка сайту – етапи роботи

 • Розробка концепції сайту з урахуванням всіх деталей, юзабіліті і вимог цільової аудиторії.
 • Дизайн сайту, орієнтований на зручність (Usability) та звички користувачів (User Experience), а також високий рівень продаж.
 • HTML-верстка дизайну і програмування з використанням сучасних зручних систем управління сайтом. Наприклад, це може бути розробка сайту на WordPress для корпоративних і інформаційних сайтів, OpenCart – для інтернет-магазинів, а також інші системи.
 • Первинне наповнення сайту тестовим контентом.
 • Тестування сайту професійними тестувальниками.
 • Допрацювання.
 • Презентація проекту та перенесення на хостинг та домен замовника.

Після того, як розробка сайту завершена, ми можемо запропонувати додаткові вам потрібні послуги:

Переваги розробки сайту в студії Сеоранж

 1. Ми створюємо сайти, орієнтовані на високу конверсію.
 2. У нас можна замовити створення сайту «під ключ» (з наповненням і внутрішньою оптимізацією), або окремо без наповнення.
 3. Розробка сайту ведеться на базі популярних платформ, тому у вас не виникне проблем з технічною підтримкою і подальшим розвитком функціоналу.
 4. Коли розробка сайту буде завершена, ми обов’язково навчимо користуватися системою управління, проведемо по всіх функцій, все покажемо і розповімо.
 5. Якщо ви вирішите замовити розробку сайту в комплексі з наповненням і внутрішньою оптимізацією, ви отримуєте готовий до просування сайт, а також знижку 10% на просування сайту в нашій студії.
 6. Після закінчення розробки сайту ми надаємо 1 місяць безкоштовної технічної підтримки (гарантійний період) і 2 місяці безкоштовних консультацій по роботі і можливостям розвитку сайту.

Скільки часу займе розробка сайту?

Звичайно, все буде залежати від ваших вимог до сайту. Зазвичай розробка сайту зі стандартними функціями займає близько 2-3 тижнів. Індивідуальна розробка сайту з нестандартним функціоналом може зайняти від 1 до 3 місяців.

Створення сайту – ціна питання?

Ми не вказуємо ціни на розробку сайту на цій сторінці тому, що вони мають особливість підвищуватися в сезон і знижуватися під час проведення акцій. При цьому вартість послуги створення сайту ми завжди утримуємо на досить низькому рівні щодо наших конкурентів.