Розробка концепції

Продаючий сайт – це ресурс, який на 100% виконує закладені в нього завдання. Це не просто сторінка, що бовтається в мережі, а ефективний робочий інструмент, засіб досягнення мети. Неважливо, до чого ви прагнете – продажу товарів або послуг, поширення інформації про себе або залучення нових клієнтів. Всесвітня мережа – велике джерело можливостей і треба вміти ними скористатися. Що потрібно для створення ефективного веб-ресурсу? Потрібна концепція сайту, технічне завдання і колектив досвідчених фахівців, які все це можуть реалізувати.

План розвитку сайту – що це і для чого він вам потрібен?

Часто замовник, маючи намір підкорити інтернет, приносить ТЗ і вважає, що цього достатньо. Якщо мова йде про простенький односторінковій сайт або малобюджетний проект, це дійсно так. Але для створення об’ємного і ефективного ресурсу, який буде залучати, продавати і приносити гроші, потрібна концепція створення та розвитку сайту. У цьому документі буде розписано, що він собою представлятиме і в плані дизайну, і в плані інструменту продажів, а також як буде працювати сайт і що від нього можна очікувати.

У веб-студії «Seorange» розробка концепції сайту здійснюється досвідченим веб-маркетологом. У неї входить:

  • аналіз конкурентів сайту;
  • визначення та аналіз портрета цільового відвідувача;
  • опрацювання сценаріїв переміщення відвідувачів до електронного магазину / порталу;
  • створення структури;
  • розробка системи мотивації відвідувачів до тих чи інших дій;
  • розробка модульної сітки для дизайну, привабливого з точки зору юзабіліті;
  • розробка технічного завдання для всіх учасників процесу розробки сайту.

До розробки підключаються також дизайнер, програміст, контент-менеджер, копірайтер і фахівець з SEO – тільки взявши до уваги абсолютно всі нюанси, можна створити дійсно ефективну концепцію, а потім випустити в світ хороший ресурс.

Планування сайту, як основа ефективної роботи

Програмна частина, дизайн, наповнення контентом – це все цеглинки, які повинні стати на міцну основу. Якщо її немає, «споруда» або буде хитатися і вимагати постійних доробок, або взагалі розвалиться. Робота над проектом починається з планування. І від того, наскільки грамотно воно було проведено, багато в чому залежить майбутнє інтернет-ресурсу і, відповідно, задоволена чи не дуже посмішка замовника.

Розробка структури сайту може здійснюватися спільно з клієнтом. Іншими словами, клієнт може викладати своє бачення, вносити корективи, питати: «чому так?» І обговорювати. І, звичайно, замовник повинен довіряти порадам професіоналів. Тільки фахівець може підказати, як отримати необхідний результат, оскільки створювати першокласні веб-ресурси – його робота.

Сайт не може вийти з нічого. Точніше може, але доля його буде короткою і не дуже благополучною. Успішний інтернет-проект повинен починатися з планування. Отримати дану послугу, за доступну ціну і на найвищому рівні, ви можете в веб-студії Seorange!

Відправити запит