Просування сайту

Просування сайтуЯкщо сайт не просувається в пошукових системах про нього ніхто не знає. Якщо про нього ніхто не знає, у вас немає відвідувачів. Немає відвідувачів нічого не продається. І в кінці цього логічного ланцюжка невтішний результат прибуток ваш інтернет-ресурс не приносить, його ефективність дорівнює нулю. А є і діаметрально протилежний розвиток подій, в якому питанню просування сайту в пошукових системах було приділено належну увагу. Сайт в топі, його бачать, знають, і власник ресурсу, задоволено потираючи руки, з неприхованим задоволенням спостерігає зростання щоденних відвідувань, продажів і прибутків.

 

Просування сайтів як підвищення продажів

Чому так важливо здійснювати просування сайту в ТОП? Тому що без цього ваш електронний майданчик – нікому невідомий фантом, загублений десь в інтернеті. У вас може бути відмінний електронний магазин, з чудовими товарами, унікальними послугами та цінами набагато нижче конкурентських. Але якщо у видачі вас немає – який сенс? Про вас ніхто не знає. А щоб дізналися і захотіли у вас купити, необхідно замовити просування сайту у професіоналів.

Методи просування сайту

Ми використовуємо кілька різних методів просування сайту в комплексі. Це дозволяє здійснити природне просування в ТОП без будь-яких підозр з боку пошукових систем. І найголовніше – таке просування дає максимально ефективний і стійкий результат. Які методи ми використовуємо?

1. Якісна внутрішня оптимізація сайту

Ми повністю (від кірки до кірки) оптимізуємо сайт, щоб пошукові системи асоціювали ключові фрази зі сторінками вашого сайту, склали найкраще думку про нього і піднімали його вище у видачі. Саме внутрішня оптимізація сайту є основою для просування, становить 90% гарантії успіху і обійтися без неї неможливо.

2. Просування сайту статтями (вічними посиланнями)

SEO-просування статтями – це ефективний варіант поліпшення позицій електронного майданчика. Пишуться унікальні статті, в кожній з яких містяться по 2-3 посилання на сторінки вашого сайту. Статті розміщуються на інших ресурсах вашої чи суміжної тематики, індексуються пошуковими роботами, і «віртуальний статус» ресурсу впевнено починає рости. Посилання, розміщені таким чином, працюють вічно, поки існує сайт-донор. При досягненні запланованого результату, SEO-просування на час можна призупинити, на завойованих позиціях це не відіб’ється. Коли ж активізуються конкуренти і позиції почнуть знижуватися, будуть потрібні разові дії з відносно невеликим бюджетом.

3. Робота з поведінковими чинниками

Те, як поводяться відвідувачі сайту, впливає на його позиції у пошуковій видачі. Тому необхідно працювати над зручністю сайту, унікальними торговими пропозиціями, закликами до дії і, звичайно ж, текстовиму і відео-контентом. Ми залучаємо на сайт відвідувачів з різних джерел (розкрутка інстаграм, форуми, крауд-маркетинг, тематичних сайти, контекстна реклама, або e-mail розсилки) і стимулюємо їх проводити на вашому сайті більше часу, переглядати кілька сторінок і здійснювати різні дії, включаючи оформлення замовлення. Таким чином здійснюється просування сайту поведінковими чинниками.

Гарантії просування сайту

Гарантії від «Seorange» – це не просто слова. Якщо раптом трапилося так, що за затверджений термін запит не вийшов у ТОП 10, подальше його просування на необхідну позицію – це наша турбота! Ми доводимо ваш сайт до ТОПу за свій рахунок, а ви лише оплачуєте підтримку тих запитів, які вже зайняли свої позиції в ТОПі.

Чому сотні клієнтів вже вибрали нас?

  • Ми гарантуємо, що мінімум 75% ключових фраз будуть в ТОПі видачі пошукових систем в обумовлений термін.
  • Ми надаємо SEO-канікули на 3 місяці в разі, якщо у вас сезонні товари або послуги.
  • Ми працюємо, фокусуючи увагу на якість сайту, тому в першу чергу ви інвестуєте гроші в свою власність і вже вдруге на оплату реклами і посилань.
  • Ми віддаємо перевагу ручному і інтелектуальної праці, використовуючи різні сервіси тільки тоді, коли це дійсно необхідно для масових дій, оперативного аналізу або збору інформації. (Адже жодна програма не здатна замінити мислення і логіку живого фахівця).
  • Ми просуваємо сайти такими методами, що ваш сайт не «провалиться» різко у видачі, якщо з якоїсь причини ви вирішите зупинити співпрацю.
  • Якщо ви вирішите перервати співпрацю, ми надамо всі доступи до різних систем і сервісів, використані для просування вашого сайту (якщо подібні системи використовуються в рамках обраного методу).

Ціни на просування сайту в студії Seorange

Ціна просування сайту рахується індивідуально для кожного сайту. Ми надаємо різні комплекси послуг в залежності від ваших потреб і можливостей. Щоб оцінити вартість просування сайту, відправте нам заявку через форму нижче з посиланням на ваш сайт та переліком пошукових фраз, які бажаєте побачити у ТОПі. Ми оперативно зробимо розрахунок і відправимо вам докладну комерційну пропозицію.

 

Відправити запит