Що ми робимо і чим займаємося

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Розробка інтернет-магазинів, корпоративних сайтів і Landing Page з підвищеною конверсією.

WEB-МАРКЕТИНГ

Розробка маркетингової стратегії, контекстна реклама, SMM і SMO, E-mail маркетинг.

КОНТЕНТ ДЛЯ САЙТУ

SEO-копірайтинг унікальних текстів для вашого сайту, наповнення інтернет-магазину товарами.

РОЗКРУТКА САЙТУ

Внутрішня оптимізація сайту під пошукові системи, просування сайту в ТОП видачі.

АНАЛІЗ САЙТУ

Комплексний, технічний і SEO-аналіз, аудит юзабіліті, аналіз конкуренції сайту.

ДИЗАЙН

Дизайн сайту з урахуванням UI/UX, предметна фотозйомка, обробка фотографій для сайтів.

Веб-студія SEORANGE – це команда фахівців зі створення та просування сайтів. Пропонуємо всі види робіт, які пов’язані з веб-сайтами та інтернет-маркетингом.

Потрібен сайт? Захотіли інтернет-магазин? Вирішили створити свій власний блог? – звертайтеся до нас! Ми знаємо як робити і робимо свою роботу якісно. Для розробки сайтів ми використовуємо систему керування вмістом (CMS) – WordPress і Opencart. Чому їх? – тому що це стабільні, надійні, оновлювані платформи. Вам не треба бути програмістом або місяцями вчитися, щоб наповнювати і обслуговувати сайт на даних cms. Ми розробляємо сайт, показуємо як його наповнювати і ви починаєте заробляти гроші.

Сайт зробили, але немає часу самостійно їм займатися? Лінь чи ні бажання наповнювати, просувати, аналізувати, займатися рекламою? Хочете нічого не робити, вкладати і заробляти? – звертайтеся до нас! Ми з радістю візьмемося за роботу, будемо розвивати, наповнювати, просувати і оптимізувати ваш сайт. У нас в команді для вашого проекту вже на готове: відмінний сертифікований seo-оптимизатор, грамотний контент-менеджер, просунутий користувач в соціальних мережах (SMM-фахівець) і справжній джедай по контекстній рекламі (PPC-фахівець).