Дизайн сайту

web-дизайнВізитна картка будь-якого сайту – це його дизайн. Вивчати вміст, перевіряти зручність користування, дивитися «що по чому» відвідувач буде вже після. Перше, що він побачить – це картинку, яка не повинна виявитися насправді порожною та незручною для досягнення його цілей на сайті. Тому дуже важливо зробити такий дизайн сайту, щоб, потрапивши на ваш ресурс, відвідувач розплився в щасливій посмішці, сів комфортніше в кріслі і під чашечку кави почав читати / розглядати / вибирати, дзвонити і замовляти те, що шукав. А в ідеалі прихопив по дорозі до кошику ще кілька товарів або супутніх послуг.

Web-дизайн від «Seorange»

Що таке розумний дизайн сайту? Ми бачимо це так:

  • концентрація на юзабіліті, іншими словами, на привабливості і зручності сайту для цільової аудиторії;
  • креативний підхід – продуманий, навігаційно зручний і естетично красивий зовнішній вигляд макета;
  • робота відповідно до заздалегідь продуманої маркетингової концепції: часом колір або розташування однієї кнопки вирішує все;
  • заточенность під SEO-оптимізацію: ми заздалегідь передбачаємо текстові блоки, стурктуру заголовків і самого сайту так, щоб він був максимально адаптований до вимог пошукових систем.

Стилі детально прописуються окремим файлом. Клієнт отримує професійний дизайн сайту пошаровому файлі і всі потрібні пояснення до нього.

При необхідності ми можемо скласти ТЗ для верстальника або програміста

Що ми НЕ робимо, Розробляючи дизайн сайту:

  1. Пятьсоттищ варіацій дизайну сайтів. Робота починається тільки після того, як було детально відпрацьовано технічне завдання, з’ясовані і обумовлені всі побажання замовника і, найголовніше, – розкладені по поличках потреби цільового клієнта. Сайт робиться для відвідувачів, їх висока оцінка – наш пріоритет! І кожен наш клієнт повинен розуміти, що грамотний дизайн сайту – це ціла система, яка є механізмом продаж, а не просто картинка на вибір.
  2. Поступок клієнту на шкоду якості. Ви прийшли до професіоналів, і ми розраховуємо на вашу довіру. Якщо в інтересах сайту (а значить і в ваших теж) потрібно трохи відступити від початкової ідеї клієнта, ми попередимо вас про це і аргументуємо кожну зміну, яку збираємося внести.
  3. “Швиденько, простенько і дешевше, тому що потім сайт все одно буде перероблятися”. Наша концепція – детальне відпрацювання всіх деталей і на виході – працюючий сайт, що продає а не тимчасові швидкі рішення.
  4. З мухи слона. Якщо клієнт наполягає на своєму – дизайн сайту буде допрацьовано згідно його обгрунтованим зауваженням. Якщо ж доводи замовника НЕ будуть в достатній мірі переконливі, не зроблять дизайн зручніше і якісніше, а, навпаки, може нашкодити, ми відмовимося від таких змін. Бо потім ви з нас же й спитаєте: “Чому мій сайт не приносить гроші?”.

Хороших веб-дизайнерів в мережі мало. Їх мало взагалі, як і будь-яких інших профільних фахівців. Довірете «народження» свого сайту професіоналам, і воно пройде гладко, успішно і безболісно. Web-дизайн від студії «Seorange» – це прагнення створювати тільки якісний продукт. Щоб клієнт отримував відмінний ефективний сайт, а разом з ним багато клієнтів і в результаті – прибутки!

Відправити запит