Оптимізація сайту

Оптимізація сайтуЗіткнувшись з різноманітністю пропозицій на web-ринку, Homo Sapiens завжди ставить перед собою питання: – «А чим же вони краще? Що я отримаю, довіривши саме цій компанії майбутнє свого бізнесу? ». Внутрішня SEO-оптимізація сайту – це комплекс робіт, який змусить пошукову систему любити і поважати ваш сайт. Ми виконаємо всі необхідні роботи, включаючи seo-копірайтинг, складання семантичного ядра сайту, написання мета-тегів для сайту та текстів.

Гнучка і прозора система розрахунку бюджетів та оплати (посторінковий розрахунок вартості, різні бонуси у вигляді безкоштовної оптимізації при замовленні просування) дозволяє обрати оптимальний саме для вас план оптимізації.

 

Чому важлива правильна оптимізація сайту

Якщо копнути трохи глибше, то внутрішня оптимізація сайту (в тому числі і оптимізація зображень для сайту) – це і є сутність SEO. Без прийняття комплексних заходів щодо поліпшення видимості сайту для пошукових систем, ми ніколи не отримаємо бажаного результату.

Семантичне ядро, як джерело доходів з сайту

Складання семантичного ядра сайту – так званий підбір єфективних пошукових фраз, це те, без чого в принципі не варто і починати. Шляхом жорсткого аналізу товарів або послуг компанії, перевірки статистики пошукової системи відбираються ключові фрази, які максимально точно характеризують послугу або товар вашої компанії. Тому вартість складання семантичного ядра не йде ні в яке порівняння з тією сумою, яку Ви можете даремно витратити на просування сайту, не отримавши бажаного доходу.

Складання мета-тегів Title, Keywords і Description.

Мета теги для сайту (мета-тег description, мета-тег keywords і мета-тег title) дають можливість вебмайстрам вказувати інформацію про сторінку сайту для роботів пошукових систем. І дуже часто саме з них формується заголовок та опис у видачі Google.

Файл robots.txt і карта sitemap.xml

Не менш важливий і файл robots txt, який дозволяє управляти доступом робота пошукової системи до вашого сайту. А карта сайту (sitemap xml), проведе практично за руку цього робота через лабіринти вашого сайту і допоможе йому дуже швидко побачити нові сторінки та зміни контенту. Саме тому настройка robots txt і створення sitemap xml повинні проводитися фахівцями, які чітко розуміють, для чого це потрібно і до чого можуть привести помилки на даному етапі.

Оптимізовані тексти та зображення

Тепер потрібно звернути особливу увагу безпосередньо на внутрішнє наповнення сайту, яке включає в себе і написання унікальних оптимізованих текстів з урахуванням карти перелінковки, і оптимізацію зображень під web.

Мікророзмітка сайту

За допомогою спеціальних маркерів розмічається код сайту. Ці маркери – це мова пошукової системи, дуже зрозуміла її роботам. В результаті при скануванні сайту робот починає бачити, де на вашому сайті стаття, а де товарна пропозиція, де назва, де ціна, а де відгук задоволеного клієнта. Після того, як пошукова система зчитає маркери розмітки, у видачі з’являються зірочки (за відгуками), ціни від і до, а також інші спеціальні примітки, які роблять ваш сайт більш помітним серед конкурентів.

Все це ми робимо вже багато років! Ми вітаємося з пошуковими роботами, майже не потискаючі один одному руку. Ми слідкуємо за всіми тенденціями, змінами та примхами системи Google і дуже швидко і гнучко опановуємо нові методи і підлаштовуємось під нові умови. Ось чому саме нам варто довірити майбутнє вашого бізнесу і замовити просування сайту в Seorange. Ми впевнені, що доведемо, що ми кращі не словом, а ділом!

Відправити запит