Розкрутка Інстаграм

Продвижение ИнстаграмРозкрутка інстаграм аккаунту – це швидкий і недорогий спосіб збільшити продажі. Саме тому просування в інстаграм товарів і послуг сьогодні є однією з найбільш затребуваних послуг. Ще б! Інстаграм є невід’ємною частиною життя багатьох людей, серед яких 100% є представники саме Вашої цільової аудиторії. І якщо ваш бізнес до сих пір не охоплює цей сегмент ринку, ви втрачаєте клієнтів кожен день і кожну годину. Ось чому вам потрібна розкрутка Інстаграм якомога швидше!

Як здійснюється розкрутка Instagram

 • Створення та налаштування аккаунту

  Розкрутка Інстаграм починається зі створення аккаунту. Якщо він у вас вже є, перш, ніж почати просування Інстаграм, аккаунт необхідно привести до ладу, правильно оформити і підготувати до зустрічі з численними потенційними клієнтами. Ви можете зробити це самостійно, або замовити цю послугу у нас. Вартість оформлення та налаштування сторінки в Insta становить від 500 до 1500 грн, залежно від початкового стану аккаунту і від необхідного обсягу робіт.

 • Масфоловінг

  Саме тут починається безпосереднє просування в інстаграм вашого бізнесу. Массфолловінг – це залучення живої аудиторії, яка на мінімум на 60-80% складається з ваших потенційних клієнтів.

 • Адміністрування аккаунту

  У той час, коли ведеться активна розкрутка інстаграм-аккаунту, вкрай важливо регулярно давати людям актуальний, цікавий і корисний контент. Ви можете робити пости самостійно, а можете також доручити це нам. Ми запропонуємо вам якісний копірайтинг від наших креативних авторів, обробку фотографій, щоб товар виглядав «смачно» і оригінальний підхід в дизайні постів.

 • Офіційна реклама в Інстаграм

  Крім постійної роботи над розкруткою Instagram-аккаунту, налаштовується також реклама в інстаграм. Цей процес важливо доручити професіоналам, тому що найменша осічка здатна розтратити бюджет даремно. Ми спрямуємо рекламу саме на тих людей, які з максимальною ймовірністю стануть вашими клієнтами. Наші SMM-спеціалісти вміють оптимізувати рекламу в Instagram так, щоб ви отримали максимум продажів при мінімальних витратах.

Розкрутка Інстаграм цена

Тільки зараз в Seorange ціна на просування інстаграм від 1999 грн 1400 грн за місяць роботи.

Розкрутка Instagram від Seorange

 1. Ми більше 10 років займаємося рекламою в інтернеті і маємо колосальний досвід в цій сфері.
 2. Seorange – серйозна web-студія, яка гарантує результат і готова взяти на себе повну відповідальність за просування Інстаграм-аккаунту і реальні продажі.
 3. Наявність чудових результатів по розкрутці в Інстаграм і рекомендацій від наших клієнтів говорять самі за себе.
 4. Наші співробітники – чудові інтернет-маркетологи з досвідом роботи понад 7 років.
 5. Ми цінуємо довіру наших клієнтів і нашу кристально чисту репутацію, тому результат для нас важливий так само, як і для вас.
 6. Ми усвідомлюємо, що результат нашої роботи – не просто розкрутка Інстаграм, а ваш дохід. Тому в наших інтересах його підвищити, щоб ви працювали з нами і надалі, а також рекомендували нас знайомим і партнерам.
 7. Розкрутка Інстаграм – не єдина наша послуга. Ми надаємо дуже широкий асортимент web-послуг, який дозволяє підібрати максимально ефективний рекламний канал і всебічно розвивати продажі будь-якого бізнесу.

Приклади проектів

Аккаунты представлені для ознайомлення.
З усіма власниками аккаунтів Ви можете зв’язатися особисто та перевірити дані нашої компанії.

Замовте розкрутку Інстаграм вже сьогодні, і з нами ваш аккаунт 100% стане прибутковим!

Відправити запит